nauka_bohemia

Kdo jsem

      Jsem člověk vnímající a prožívající život jako školu – věčnou školu života, ve které poznávám sebe sama a učím se žít v souladu se svým Svědomím. Jsem poznávající, nikoli věřící. Stále častěji se vracím z "labyrintu světa do Ráje srdce svého" a nalézám zde jediného skutečného Učitele a Mistra –"toho, který je pokorný a tichý v Srdci svém".

      Jsem člověk spontánní a upřímné povahy. Mám dar poznat neupřímnost, lež či jiné snahy o manipulaci a vydírání. Vážím si lidí hledajících Pravdu ve svém nitru a podporuji je v jejich hledání. Rád komunikuji, sdílím poznání a zkušenosti s lidmi, kteří už našli sama sebe – jsou upřímní a sebe–vědomí. Ve svých povoláních dělají naplno to, k čemu byli sem na Zem posláni, tedy mají přirozenou autoritu a můj respekt.

      Upřednostňuji individuální přístup ke studentům a klientům. Někdo potřebuje „pohlazení“ – podporu a někdo „pár facek“, aby se probudil z duchovní otupělosti. Aneb "kdo chce kam, pomožme mu tam" - však na svůj kříž se křižuje každý sám. V mém životním projevu převládají (dosud) energie Ohně a Vzduchu podbarvené Éterem. Jsem narozen v astrologickém znamení Aesculapově (Ophiuchus - Hadonoš).

      Stále zkouším a poznávám mnohé – hraji si. Co Dobré jest, toho se držím. Učím se žít teď a tady.Prožít život naplno. Být spokojený doma - ve svém těle. Memento mori et carpe diem.

      Přeji si odejít z tohoto světa se Ctí a s čistým Svědomím:

      „Moje pozemské Dílo dokonáno jest.“

      Roman

      Jupíí Terros


zpět na menu